Otobüs Bileti

Otobüs bileti almak için iki yöntem vardır; Birincisi eskiden kalma yöntemlerle bir otogara ya da terminale gitmek, kuyruklarda, sıralarda bekleyerek, çığırtkanların arasında, otogarın ya da terminalin kalabalığında bunalarak otobüs bileti satın almak ya da evinizde ya da işyerinizde koltuğunuzdan kalkmadan, bilgisayarın başında otobüs bileti satın almak! İşte biz size, koltuğunuzdan kalkmadan otobüs bileti satın alma imkanını sağlıyoruz. Yaklaşık bir dakika süren üç basit adımla, otobüs bileti satın alma işleminizi gerçekleştirmiş oluyorsunuz…

Hizmetimiz sadece bununla da sınırlı değil! Aynı anda yüzlerce otobüs firmasının seferlerini, güzergahları, otobüs bilet fiyatlarını, servislerin kalkış noktalarını bilgisayarınızın ekranına yansıtıyoruz. Herkesin otobüs firması tercih etme hakkı vardır. Bir kişinin beğendiği firmayı başka bir kişi beğenmek zorunda değildir. Bazı insanlar otobüs firması tercihlerinde, kaliteye, güvenliğe, hizmete  öncelik verirken, bazıları da ucuz otobüs bileti almaya öncelik verirler. İşte bu yüzden ucuze-bilet.com herkesin tercih hakkına saygı duyarak, Türkiye çapındakı yüzlerce otobüs firmasının otobüs bileti bilgilerini bir araya getirir. Hayatınızı kolaylaştırır, seçim yapma özgürlüğünüzü size tanır.

ucuze-bilet.com’un bir başka özelliği de, size bu hizmeti sunarken, diğer pek çok sitenin yaptığı gibi, üye olmak gibi, kişisel bir takım bilgilerinizi açıklama hakkı kazanma gibi uygulamaları bulunmamaktadır. Sizden istenen bilgiler sadece, işlemin yasalar çerçevesinde yapılması için şart olan bilgiler ile, bir sorun yaşanması durumunda size ulaşımı sağlayacak iletişim bilgilerinizdir. Yani bizden bir otobüs bileti aldınız diye, size hayatınızın sonuna kadar, indirimli, kampanyalı ürün ve hizmetlerden haberdar edeceğiz diye, elektronik postalar ya da cep telefonu mesajları göndermiyoruz. 

Sitemizde Varan, Ulusoy, Kamil Koç, Anadolu Ulaşım, Nilüfer Turizm, Balıkesir Uludağ, Esadaş, Seç Turizm, İnci Turizm, Yeni Adana Turizm, Süha Turizm gibi Türkiye karayolu taşımacılığında önde gelen ve seçkin tüm otobüs firmalarının biletlerini bulabilirsiniz. 

Sitemiz bir fiyat karşılaştırma motoru olup, sitemiz üzerinden satış işlemi de gerçekleştirilmemektedir. Aradığınız sefere ilişkin en uygun ve ucuz fiyat bulunduktan sonra, o fiyatı veren firmanın ya da seyahat acentasının sayfasından alım işlemini gerçekleştirirsiniz. ucuze-bilet.com’un bilet fiyat bilgilerini gösterdiği tüm firmalar, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde, kredi kartı ile en güvenilir ödeme yöntemi olan 3D secury sistemi kullanmaktadır. Evinizde ya da masanızın başında, işlemizi güvenilir bir biçimde halledersiniz…

Yeni otobüs bileti alımlarınızda da bizi tercih etmenizi dileriz…

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com